Foreo, İkonik Luna Ailesinin En Yeni Ürünlerini İlk Olarak Metaverse’de NFT Koleksiyonu Olarak Tanıtıyor

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, LUNA ailesinin 2 yeni ürününü NFT koleksiyonu ile duyuruyor! FOREO, en ikonik ürünü olan LUNA’nın 4. serisi ve markanın ilk vücut ürünü olacak LUNA Body’nin ilk tanıtımını NFT koleksiyonu olarak piyasaya sürerek Metaverse ve NFT dünyasına adım atan ilk güzellik markası oldu! 

 

 FOREO daima benimsediği yeniliğe bağlılık ve daha iyisi için değişime bağlılık ilkeleri ile geliştirdiği ürünleriniMetaverse’de NFT deneyimi olarak sunarak, geleneksel lansmandan önce NFT versiyonlarını piyasaya süren ilk cilt bakım markası oluyor. Güzellik endüstrisinde de sıcak bir konu haline gelen dijital dünya, yeni teknolojilerin ortaya çıkışı ve güzelliğe özgü NFT’lerin piyasaya sürülmesi tüm güzellik sektörünü yeniliğe teşvik ediyor. Güzellik markaları artık güzelliğin satın alınma ve satılma biçimine meydan okuma fırsatına sahip olurken; FOREO en yeni ürünlerinin ilk lansmanını NFT koleksiyonu ile gerçekleştirerek bu konuda bir öncü oluyor. 

 

Güzellik teknolojisi devi FOREO, piyasaya süreceği ve açık arttırma ile satışının gerçekleşeceği özel NFT koleksiyonunu oluşturmak için bir kadın NFT sanatçısı ile işbirliği gerçekleştirdi ve koleksiyonun satışından elde edeceği tüm geliri Tjejzonen, Hope Givers ve Ulusal Skleroderma Vakfı hayır kuruluşlarına bağışlama kararı aldı.

 

FOREO CEO'su Boris Trupceviç, Markaların artık ürünlerini tüketicilerle buluşturma şeklini değiştirme fırsatı ve sorumluluğu var. Bu, özellikle ulaşılamaz güzellik standartları belirlediği için eleştirilen güzellik endüstrisi için önemli bir durum. FOREO, güvene dayalı ve birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluk oluşturarak iş yaklaşımını hep insancıl tutuyor. LUNA NFT koleksiyonu ile teknolojiyi; güzellik ve sağlık arasındaki bağı güçlendirmek, ürünlerin nasıl oluşturulduğunu ve sağladıkları sonuçları doğru şekilde vurgulamak için bir yol olarak kullanıyoruz.” sözleriyle açıklıyor. 

 

Ürünlerden iş modeline kadar her detayda yenilikçi olmayı seçen FOREO; koleksiyonunu NFT olarak piyasaya sürerek ulaşılamaz güzellik standartlarının baskısı altındaki kitleye yaklaşmayı tercih ediyor. FOREO, güzellik endüstrisi ile ruhsal sağlığın de kesiştiği noktada, tamamen sağlık ve öz sevgiyle ilgili yeni altın standartlar belirleyerek güzel olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlıyor ve teknoloji ile aktarıyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı