Yükselen Çelik Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı’nın Resmi Sponsoru oldu

Türkiye’de vasıflı çelik sektörünün lider şirketlerinden Yükselen Çelik, 2022-2023 sezonunda Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı’nın resmi sponsorluğunu üstlendi. Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş, Başantrenör Marina Maljkovic, Takım Kaptanı Olcay Çakır Turgut, yeni transfer Emma Meesseman ve Genel Menajer Arzu Özyiğit’in yanı sıra Yükselen Çelik İcra Kurulu Başkanı Barış Göktürk’ün hazır bulunduğu imza töreni 11 Kasım Cuma günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde düzenlendi. 

 

Vasıflı Çelik sektörünün lider şirketlerinden biri olan ve İstanbul Sanayi Odası (İSO) sıralamasında Türkiye’nin en büyük ilk 750 sanayi kuruluşu arasında yer alan Yükselen Çelik, Fenerbahçe Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması imzaladı. 2019 yılından bu yana halka açık olan ve Borsa İstanbul bünyesinde payları işlem gören Yükselen Çelik, yapılan bu anlaşmayla Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı’nın resmi sponsorluğunu üstlendi. Yükselen Çelik’in 2022-2023 sezonunda yurt içi ve yurt dışı maçlarında geçerli olan sponsorluk anlaşması kapsamında ‘Yükselen’ markası, Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı’nın forma arkası numara altında yerini alacak.  

 

11 Kasım Cuma günü saat 12.00’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde düzenlenen imza törenine Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş, Başantrenör Marina Maljkovic, Takım Kaptanı Olcay Çakır Turgut, yeni transfer Emma Meesseman ve Genel Menajer Arzu Özyiğit’in yanı sıra Yükselen Çelik İcra Kurulu Başkanı Barış Göktürk katılım sağladı. 

 

“Fenerbahçe ile iş birliklerimizi birçok alanda güçlendirmek istiyoruz”

İmza töreninde konuşan Yükselen Çelik İcra Kurulu Başkanı Barış Göktürk, “Yükselen Çelik, bugün vasıflı çelik sektörünün öncü şirketlerinden biri olup, yaklaşık 70 yıldır Türk sanayine hizmet etmektedir. Borsa İstanbul’da işlem gören Yükselen, yıllık 100 milyon dolar civarında satış geliri bulunan halka açık bir şirkettir. Bu törende aramızda bulunan Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Göktürk, ben ve Yönetim Kurulu Üyemiz Burak Göktürk iyi birer Fenerbahçelidir. Bizler Fenerbahçe’yi çok seven ve bu kulübe gönülden bağlı olan insanlarız. Dolayısıyla Yükselen ve Yükselen’in hamisi Göktürk ailesi olarak, Fenerbahçe ile iş birliklerimizi birçok alanda güçlendirmek istiyoruz. Bu iş birliğinin Yükselen markasının bilinirliğine önemli katkısı olacağı kanaatindeyiz. Hepimizin bildiği gibi Fenerbahçe Spor Kulübü, Türkiye'de kadın basketbol takımını yaratan ilk kulüp. Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı ise uluslararası arenadaki başarılarıyla hepimizi gururlandırmış bir takım. 19 kez Türkiye Şampiyonu, 13 kez Türkiye Kupası ve 12 kez Cumhurbaşkanlığı Kupası kazanmış, 2006 yılından bu yana Avrupa'nın kulüpler düzeyinde en büyük organizasyonu olan Euroleague’de kesintisiz mücadele ederek ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyor. Bu olağanüstü başarılı takıma resmi sponsorlukla destek sağlamak bizim için gurur verici. Bu anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyor, Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı başta olmak üzere tüm branşlarda Fenerbahçe Spor Kulübü’ne başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı