Multinet Up ve Yolcu360 iş birliği ile MultiNet üye iş yerleri avantajlı fiyatlarla araç kiralıyor

Multinet Up, MultiNet üye iş yerlerine yepyeni ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Multinet Up ve Yolcu360 iş birliği kapsamında, MultiNet harcama noktası olan restoran ve marketler, MultiAvantaj restoran pos cihazlarında biriken MultiNet bakiyeleri ile Yolcu360'tan yurt içi ve yurt dışında araç kiralayabiliyor.

 

Multinet Up, Kobi ve mikro işletmelerin operasyonel giderlerini tasarruflu bir şekilde yönetmesine olanak tanıyan tedarik zinciri MultiAvantaj ile üye iş yerlerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. MultiNet üye iş yeri ağındaki MultiNet harcama noktası olan market ve restoranlar, yapılan harcamalarla biriken MultiNet bakiyelerini MultiAvantaj’ın tedarikçi ağında bulunan alışveriş noktalarında diledikleri gibi harcayarak işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Multinet Up ve araç kiralama platformu Yolcu360 iş birliği kapsamında, MultiNet üye iş yerleri artık MultiAvantaj kartlarındaki bakiyeyi Yolcu360’tan yapacakları yurt içi ve yurt dışı araç kiralamalarında da kullanabilecek.

 

Multinet Up’ın tedarik çözümü MultiAvantaj, restoran ve marketlere MultiNet ile yapılan harcamalardan biriken alacaklarını vade süresi beklemeden, anlaşmalı tedarikçi ağında bulunan iş yerlerinden toplu satın alma imkânı sunuyor. Üye iş yerlerinin operasyonel süreçlerini kolaylaştıran ve maliyet avantajı sağlayan MultiAvantaj ile restoran ve marketler, MultiAvantaj’ın geniş tedarikçi ağında bulunan Metro Gros Market, G2M, A101 gibi zincir marketlerden ve lokal tedarikçilerden alışveriş yapabiliyor. Yolcu360 ile yapılan iş birliği sayesinde MultiNet’in geçerli olduğu market ve restoran işletmeleri Yolcu360’tan alacakları araç kiralama hizmetlerinde MultiAvantaj bakiyelerini kullanarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilecek.

 

Yolcu360’tan kiralayacakları araçları MultiAvantaj bakiyeleri ile ödemek isteyen işletmeler, herhangi bir ücret ve aidat ödemeksizin Yolcu360 Partner üyeliğini aktif hale getirerek araç kiralayabiliyor. İşletmeler, acente.yolcu360.com web sitesine giriş yaptıktan sonra kiralama yapmak istedikleri tarih aralığını, lokasyonu ve araç özelliklerini belirterek 1 dakikadan kısa süre içerisinde rezervasyon işlemlerini gerçekleştirerek MultiAvantaj ile ödemelerini yapabiliyor. Koşulsuz ve kesintisiz yüzde 100 iptal garantisi sunan Yolcu360, 110 ülkede araç kiralama hizmeti sağlıyor.

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Multinet Up Üye İş Yeri ve İş Birlikleri Genel Müdür Yardımcısı Erem Çakıroğlu, “Nakit akışında sıkıntı yaşayan birçok işletme, ihtiyaçlarını karşılarken zorluklar yaşayabiliyor. MultiAvantaj çözümümüz ile üye iş yerlerinin yaşadığı bu zorluğu ortadan kaldırıyoruz. Restoran ve marketler başta olmak üzere üye iş yeri ağımızdaki tüm işletmeler, vade süresini beklemeye gerek duymadan, biriken MultiNet bakiyeleri ile 500’ü aşkın işletmeyi kapsayan geniş tedarikçi ağımızda gıda ve temizlik ürünlerinin, sarf malzemelerinin alışverişinde kullanabiliyor. Multinet Up olarak işletmelerin zaman içinde farklılaşan ihtiyaçlarını takip ederek tedarik zincirimizdeki kalemleri çeşitlendiriyor, yeni iş birlikleri kurarak Kobil’lere tasarruflu gider yönetimi imkânı tanıyan çözümlerimizin etkinliğini artırıyoruz. Yolcu360 ile yapmış olduğumuz iş birliği de MultiAvantaj’ın genişleyen hizmetlerinin en son örneği. Bundan böyle, MultiNet üye iş yeri ağındaki işletmeler Yolcu360’tan yaptıkları araç kiralamalarında MultiAvantaj bakiyelerini kullanabilecek. İlerleyen dönemde üye iş yerlerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz bu tarz iş birliklerinin sayısını artırmayı, Multinet Up olarak tasarruf ve maliyet avantajı sunan hizmetlerimizle Kobi’lerin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 10000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı